Bitstrips jest zajebisty

bitstrips jest zajebisty

Jestę kucharzę !!!

Uwaga: używanie  aplikacji Bitstrips wciąga. Od razu się przyznam, że podchodziłem do niej jak niewierny Tomasz. Nie uwierzyłem dopóki nie zobaczyłem, a raczej nie spróbowałem. Skoro już ten pierwszy raz (a nawet ze 3 pierwsze razy) mam za sobą, to mogę skrobnąć kilka słów na temat mojej nowej zabawki, jaką niewątpliwie został Bitstrips.

Fun bierze się z tego, że dostępne są różnorakie scenki obrazkowe (codziennie dodawane są nowe), które mają co prawda  narzucone podpisy, jednak istnieje możliwość dodawania własnych chmurek z tekstami. Można też zmieniać minę postaci, więc je jednej grafice można pokazać zarówno radość,  jak też smutek czy zdzwienie. Jest w czym wybierać. Do tworzenia historyjek wykorzystujemy tylko swój avatar lub bawimy się razem ze znajomymi, którzy również używają aplikacji. Chwilami jest wesoło, kiedy niewielka modyfikacja grafiki nadaje jej zupełnie inny wydźwięk.

Lecę bo chcę…

Krok pierwszy, to pobranie apliakcji z Google Play lub App Store. Waży około 50 MB, więc może lepiej nie wykorzystuj do tego celu tranferu danych. Na pewno gdzieś w pobliżu jest jakieś WI-Fi, poszukaj. Potem przychodzi pora na stworzenie swojego avatara. To chyba najbardziej żmudna część, bo można wybrać mnóstwo szczegółów: owal twarzy, włosy, zarost, kolor skóry. Full opcja po prostu. Sama aplikacja chodzi średnio szybko, więc proces tworzenia „siebie” nie należy do błyskawicznych. Na szczęście mnie to ominęło, bo Christelle wciągnęła się pierwsza i odwaliła całą czarną robotę :) Może to jest jakiś patent, żeby życie było lżejsze ponieważ kiedy odpalilem appkę na swoim telefonie to stworzony wcześnie avatar automatycznie się zsynchronizował z moim kontem. Oczywiście w każdej chwili można go edytować. Przed chwilą dopatrzyłem się, że aplikację można obsługiwać również z poziomu Fejsa. Nie wiem, czy da się tam tworzyć avatary, czy już tylko tworzyć z dostępnych. Jeżeli ktoś będzie mógł potwierdzić, to chętnie poznam rozwiązanie tej zagadki.

Żeby nie przedłużać: zainstaluj Bitstrips !!!

EDIT: wydaje mi się, że szybkość działania/instalacji Bitstrips zależy od modelu telefonu. Przykładowo na Xperii Arc-S trwało to dłuuuugo, a na Samsungu Galasy SII- błyskawicznie.

Author: YOeLL

Share This Post On
  • Widziałem u Ciebie, ale nie mogę przejść przez etap tworzenia własnego awataru. Wychodzi na to, że jestem mocno not everymen ;]

  • Na fejsie można tworzyć swoje avatary :)

    • Cenna wiedza. Dzięki :)

  • Ja bawię się wersją fejsbukową i wciaga jak cholera!